ZenSro Diamon PC Limit (HWID) Crack

- 90 - 100 arası moblarda ki elixir rate düşürüldü.(Bypass) işe yaramasın. :D oto login nerde ya :)

kankı dosyayı attım ıcne gırerken bıseler yazıyorm oraya ıd pw yazıyorm yazı gelıp gıdıyor dc verıyor yardım p1ls bunu cozdum gırıste ıd ve nıck yazınca duzelıyor beyler sroloji forum gıbı forumdur

an itibari ile dll kullanımında sorun yasıyorum. gecen gunlerde bi sıkıntı yoktu fakat bugun clienti açınca otomatik kapatıyor bi sorun mu var ?

Hoslex

Yeni Üye
Süper moderator
cloud4141' Alıntı:
an itibari ile dll kullanımında sorun yasıyorum. gecen gunlerde bi sıkıntı yoktu fakat bugun clienti açınca otomatik kapatıyor bi sorun mu var ?
Merhabalar,

DLL'i tekrar indiriniz.
Oyunun rardan tekrar çıkartıp launcherı açıp patch atınız.
İndirmiş olduğunuz dll'i rardan çıkartıp oyun klasörünüzün içine atıp launcher'dan giriş yapmayı deneyiniz.

DLL'i kopyalamayınız ve başkalarından gelen dosyaları DLL diye alıp kullanmayınız lütfen, Direkt olarak buradan indiriniz.

İyi forumlar :)

Akşam 7'de dll için bakıma alacağını açıkladı bakalım çözebilecek mi ? :D @Shine
[hr]
- Hwid Bypass ile ilgili çözüm getirdik. Bu geceden itibaren oyunda gördüğümüz TÜM bot charları SÜRESİZ olarak banlanacaktır. Elixir drob rate eski şekline getirildi. Bu şekilde By-Pass ile haksız kazancın önüne geçilecektir. 2. bilgisayarından oyun oynayan arkadaşların bot charları banlanırsa Supporter arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirler. Erkan yazmış :D @Shine