Simplify Design | Grafik, Video ve Ses Tasarım

Simplify

Yeni Üye
Grafiker
#1


Simplify; logo & grafik, video ve ses düzenleme ile her alanda kreatif içerikler üreten; oyun, e-spor, kurumsal tasarımlar ile her kitleye hitap edebilen, amacınıza uygun tasarım hizmeti veren bir ekip.
En ince ayrıntısına kadar tamamen size özgü tasarımlar üretmeye çalışırken, bunu sade, şık, modern ve anlaşılabilir tutmayı misyon edindik.Biz, modern tasarım anlayışına bağlı kalarak şu aşamalardan geçiyoruz:Oyununuzun ismine bağlı olarak bir tema, konsept belirliyoruz.

Temaya uygun işaretler, simgeler, renkler, sesler ve daha bir çok şey belirliyor & çiziyoruz.

Her detayına kadar size özgü olan logonuzda veya diğer tasarımlarınızda bu konsepte bağlı kalarak tasarımlar çıkartıyoruz.

Hitap ettiğiniz kitle, oluşturduğumuz konsepte benzer imgelerle karşılaştığında, markanızı anımsamasını sağlıyoruz.Ve bunları yaparken tasarımları efektler ile boğmaktan, abartmaktan kaçınıyoruz.


Bizimle iletişime geçerseniz, talepleriniz ve bütçeniz doğrultusunda bir fiyat belirleyebiliriz.

Fiyat hesaplamalarını € (Euro / Avro) üzerinden yapıyoruz. Bu sebepten dolayı kur ile bağlantılı olarak sabit olmayan ücretlendirmelerle karşılaşabilirsiniz.


Ekonomik Paketler
(Güncel kur üzerinden TL'ye çevirerek hesaplama yapabilirsiniz.)Diğer Paketler


*Video tasarımı bulunduran paketlerde, Haziran'a kadar uzun süreli gecikmeler yaşanabilir.
Aşağıdaki bağlantı butonlarından bize direkt olarak ulaşabiliriniz.
Öncelik verdiğimiz platform Facebook olduğundan dolayı, diğer platformlardaki geri dönüşlerde uzun süreli gecikmeler yaşanabilir.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 13:00 ~ 19:00 arası çevrimiçi destek veriyoruz.