Ruby Online HWID Bypass

DontAsk

Aktif Üye
Yönetici
Merhabalar, bugün sizlere sroloji.com adına yapılmış ruby online'da çalışan HWID bypass paylaşacağım. Oyuna girmek için aşağıdaki önermeleri harfiyen yerine getirmeniz gerekmekte

Aşağıda bulunan "Ruby Online.rar" isimli dosyayı oyunun klasörüne çıkartın;
mqbro_ruby.exe uygulamasını yönetici olarak açın

Bu kadar, daha sonrasında oyuna giriş yapabilirsiniz (gelen konsol ekranı oyuna giriş yaptığınızda kendi kendine kaybolacaktır.)

Keyifli oyunlar.

virustotal

Dosyayı indir

Resim;

Son düzenleme:
iyi günler saat 11 den itibaren çalışmamaya başladı yeni çalışmanız ne zaman çıkar

Server'a giriş yapmıyor id pw yazıyorsun direk dc veriyor normal clientle girebiliyorum tekte sürekli

Usta projeyi takip eder misin , bir kaç karakter girdikten sonra bi güncelleme geldi sonrasında Sbot ile girmeye calısırken sro.client başlatılamadı diyor. Cevap bekliyorum.

DontAsk' Alıntı:
birazdan yeni güncelleme için crack yayınlayacağım
Öncelikle eline koluna beyin hücrelerine sağlık . Insallah daha başarılı bi proje olur ve biz kazanırız. Güncelleme için beklemedeyim.

Neil

Yeni Üye
Stabil versiyonu bekliyoruz inşallah kalıcı olur bro eline emeğine sağlık.

DontAsk

Aktif Üye
Yönetici
#Hotfix konuya eklendi.

Not: Bu sürümde dll packlendi, anti virüs programlarınız belki virüs olarak görebilir. Konuya virustotal link'i eklendi.

DontAsk' Alıntı:
#Hotfix konuya eklendi.

Not: Bu sürümde dll packlendi, anti virüs programlarınız belki virüs olarak görebilir. Konuya virustotal link'i eklendi.
Bu hotfixle artık göünl rahatlığıyla çarları açık bırakıp uyuyabilecek miyiz.?
[hr]
DontAsk' Alıntı:
#Hotfix konuya eklendi.

DontAsk

Aktif Üye
Yönetici
Tozlubaraka' Alıntı:
DontAsk' Alıntı:
#Hotfix konuya eklendi.

Bizi hedef alıyorlar direk, dll'yi engelliyorlar bir şey düzelttikleri yok

Elitepvp'ye yüklediğiniz için oluyor bu benim düşüncem burda kalsın sadece ulaşmak isteyen buraya gelsin biz bize yeteriz :)
[hr]
Yeni yaptığın çalışmıyor starta tıklıyorum client yok

DontAsk

Aktif Üye
Yönetici
McMonkey' Alıntı:
Elitepvp'ye yüklediğiniz için oluyor bu benim düşüncem burda kalsın sadece ulaşmak isteyen buraya gelsin biz bize yeteriz :)
[hr]
Yeni yaptığın çalışmıyor starta tıklıyorum client yok
Attachment'de bulunan dll ile deneyebilir misin

Neil

Yeni Üye
Hocam chara giriyorum start demeden client kendi kendine kapanıyor direk.

Edit : virüs programı kullanmıyorum.

Teşekkürler adamın kralısınız..!!
[hr]
Update geldi dc veriyor id pw yazmadan
[hr]
yinemi ya offffffff