Ph Bot Bazı serverlerde hiç malı almıyor

Script düzgün ama ben traderciye bakıyorum oda bana mal vermiyor yanında duruyor öyle
Yalnız taktikleri güzel hoşuma gitti

Extra Olaraktan Şu Soru cevaplama paylaşıyorlar onu biz yapamazmıyız yokmu bir yerde videosu anlatımı

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Script düzgün ama ben traderciye bakıyorum oda bana mal vermiyor yanında duruyor öyle
Yalnız taktikleri güzel hoşuma gitti

Extra Olaraktan Şu Soru cevaplama paylaşıyorlar onu biz yapamazmıyız yokmu bir yerde videosu anlatımı
Phbot engellemiştir ondan alamıyorsundur f8 kullanıyordur

sende tam işe gideceğim vakit geldin :D sen yaz hangi sro akşam gelince bakarım kocaelidemi oturuyorsun bu arada bende derincede oturuyorum :D
yok kanka benimki boraz merak zaten 3 pc var dro
sende tam işe gideceğim vakit geldin :D sen yaz hangi sro akşam gelince bakarım kocaelidemi oturuyorsun bu arada bende derincede oturuyorum :D
Derince güzel ya gölcükde oturuyom bende gölcükde hiç birşey yok vapurdan bakıom arda ulan adamlar marketi avmyi zürafadan maymundan yapmişlar derince belediye çalışıyor :)
server
Aynnen kocaeli gölcük kanka derince güzelya tam manitayı al gezmelik yer valla gölcüke bi bok yok havası bile pis :)
şuan oynamıyorum 8 gün var ph bidenem dedim baska zamn ihtiyacım olursa yaparım diye ama işim düserse mesaj atarım kanka müsait olursan yardımını isterim

gunay

Yeni Üye
selamun aleykum bende körfez esentepede oturuyom bu Prime onlinede f8 yok ama kervanı alırken ph bot engellenmiştir yazıyo bunu nasıl halledebılırız ya ısmını felan degıssek acaba yermı oyun :))