OldSro | 80Cap | CHN | Drop Sistem | PC 3 | Job Based | Bas&Kazan | 11.01.19 - 20:00

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#1


Change Log / Güncelleme Listesi:Türkiye'de daha doğrusu , Silkroad Online Comminity'de bir ilki gerçekleştirip uzun bir maceraya yelken açmak hedefimiz olmuştur. Bu eşsiz macerada oyuncuların hiç bir zaman eksilmeyeceği ve sürekli yeni oyuncular getirerek devamlılığı sürdürmeyi düşünüyoruz bu sistemi tasarlarken üzerinde yoğun çalışmalar sergiledik ve affiliate sistemini tamamladık.

- Affiliate sistemi nedir ?

1. Sistemi kısa ve net bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Affiliate sistemine ücretsiz olarak bayilik oluşturabilirsiniz. Başvuru için Facebook sayfamızdan bizler ile iletişime geçiniz.

2. Hesabınızı açtıktan sonra, size hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz bir panel verilecektir. Sizlere verilmiş olan panele üye girişi yaparak kazançlarınızı görebilir ve bakiyenizi hesabınıza çekebilirsiniz. Ödemeler hafta içi tüm hesaplara eft ile gönderilir.

3. Bu paraları nereden ve nasıl kazanırsınız ? Öncelikle size kayıt olduğunuzda verilen bilgiler arasında register linkleri verilir. Bu linkler sizler ile özel bir şekilde paylaşılır. Davet ettiğiniz her oyuncu sizin linkinizden gelerek oyuna kayıt olur ve bu kullanıcıları hesaplarınızdan takip edebilirsiniz. Davet etmiş olduğunuz OYUNCU OldSro için silk veya ödeme yaptığında, yatırmış olduğu tutarın %10'luk bir kısmını direkt olarak sistem sizin hesabınıza geçirir ve bu şekilde her satışta %10 kazanmış olursunuz. Ödemeleri anlık olarak hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu sayede hem reklamlarımızı hemde siz değerli oyuncularımızın oyun içerisindeki sürekliliğini sağlamış olacağız.

Umarım kısa ve net bir anlatım olmuştur. Aklınıza takılan soruları bizim ile iletişim kurarak çözebilirsiniz.

Mutlu seneler dilerim.

OldSro Team
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...