Mistra | 100 Cap CH | The Best Of The Underworld | Global Competition | 15 Mart Cuma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hygge

Yeni Üye
#1

Oyunumuzun Paylaş Kazan Ödülü 1.000 TL + Olarak açılıştan 3 Gün sonra biten paylaş kazan'ı mıza extra sizi düşünüp kazanan 2 kişi playerımıza 3'lü gaming seti yollanıcaktır. çekilişi ayrı olucaktır.TOPLAM 1.000 TÜRK LİRASI 20 KİŞİYE 50 TL VERİYORUZ.PAYLAŞ KAZAN İÇİN TIKLAYINIZ.15 MART | CUMA | 20:00


⚫️ Bizimle birebir görüşmek isteyen oyuncularımızı TS3 sunucumuzda bekliyoruz;


mistraonline.ts3sunucu.pro


⚫️ Olarak oyunumuza katılacak olan guildlerimizin trailer videoları veya tanıtım videoları tarafımızca Sponsor olarak facebook ve instagram akışlarında reklam verilecektir. Rekabetin bol olduğu oyunumuzda sizleride bekleriz.

Bizimle olmayı tercih eden guildlerimiz (Sponsorlu Reklam)
[video=youtube;y08vSzOT6-4]
[video=youtube;ex_E4OaUlxA]

⚫️ Tanıtımlarımız global olarak tüm dünya ülkerine Facebook,Instagram Gönderi , Instragram Storylerinde Vizyonda.

Mistra Vizyon ve MisyonuMistra Online piyasadaki diğer projelere kıyasla çok daha özel bir server olacaktır. Biz eşitlik,rekabet,basitliğe gönülden inanıyor ve herşeyi olabildiğince kolay yaparak her oyuncunun oyundan zevk almasını amaçlıyoruz!Projemizi sıfırdan tutkumuz ile beraber geliştirdik! Tutku ve hırs bu projeyi devam ettiren ve ekibi tamamen eşsiz ve tamamen play2win şekilde yapmaya iten en büyük etmendir bizim için.Olay play2wine geldiğinde bu projenin kar elde etmek için olmadığını anlayacaksınız zaten bu yüzden sloganımız #PassionOverProfit. Dikkatimizi Joba verdik diyebiliriz. Job silkroadı eğlenceli ve çekişmeli yapan bir numaralı özellik biliyoruz ama bunun yanina PVE içeriklerini farklı amaçlar için de ekledik.Oyunumuza bir sürü yeni,kullanışlı ve kimsenin eklemediği özellikleri ekledik.


Mistra Denge & Güvenlik


Mistra'te en çok önem verdiğimiz şeyler serverı maksimum şekilde stabil,bugsuz ve lagsız şekilde açık tutmaktır!Bu sebepleden ötürü sunucu lokasyonumuzu Amsterdam olarak seçtik,herkes için yüksek kalitede bağlancı sağlamak amacıyla.Ana makinamız 2x işemcili Intel Xeon Gold 5118 ve NVMe M.2 depolama özellikleriyle sizlere en sorunsuz oyunu sunmak amaçlanmıştır. Koruma için de Silkroad serverları için şuanda en iyi seçenek olan Hyperfilter ve kendimizin geliştirdiği filterimizi binlerce oyuncuya lagsız bir oyun için kullanacağız,aklınızda soru işareti kalmasın! Kendimize güveniyoruz
Mistra Hakkında
⚫️ Mistra Ekibi

Mistra ekibini toplamak karşılaştığımız en büyük zorluklardan bir tanesiydi. Çünkü inanıyoruz ki bir projeyi düzgün ve sorunsuz bir şekilde yürütmek tek kişiyle başarılabilecek bir iş değildir.Bu yüzden ekibi en az 5-6 yıldır tanıdığım ve güvendiğim kişilerden oluşturmaya özen gösterdim. Farklı rollerde farklı görevlileri limitlendirilmiş erişim ve yetkileriyle sizlere eventleri sunmak ve kurallara uymayanları cezalandırmak için ekibimize aldık. Detaylı bilgi aşşağıdadır.
Mistra Admini; Hygge, Serverı genel olarak bir çok anlamda yöneten.


Mistra Community Representer; Peggie, Sizleri temsil edicek, Oyun için Asistan, [GA]


Mistra Developerı; Prosedür, Server modullerini edit ve düzeltmeden sorumlu
Mistra Police Oyun içerisinde herhangi bir açığı veya kuralı suistimal edenlerin peşinde olacaklar ve yakaladıklarında icabına bakacaklar.Mistra Supporter; Guddi, Kısaca destek ekibimiz,discord ve website ticketlerini okuyup çözüme kavuşturmamızda yardımcı olacaklar.Alım olucaktır. sürekli aktif olmakta kendine güvenen arkadaşlar discordtan ulaşsınlar.Thank you for all
R Design
PurePower
Ace
Keigo⚫️ Herkese hitap edicek dengeli server Mistra


Mistra Online her türden hayat stiline sahip oyunculara uyacak şekilde tasarlanmıştır.Bu günlerde Silkroad oyuncularının yetişkinlerden oluştuğunu ve insanlarin çalıştığını bu sebeple tüm gün oynayamayacaklarını biliyoruz. Sistemimizi tüm gün aktif olsanız bile serverın en iyisi olmanıza yetmeyecek şekilde tasarladık.Serverın oynanışından bahsedecek olursak ana aktiviteleri günlük olacak şekilde yapmanız gerekecek,merak etmeyin bunlara bir kaç saat ayırmanız yeterli olacaktır ama biz yine de tüm gün silkroad oynamayı sevenler için bir sürü farklı aktivite ekledik rank sistemleri ve çok çok daha fazlası! Mistra'in diğer gördüğünüz serverlardan farklı olacağının garantisini veriyoruz!
[video=youtube;g-e4wi3C8tE]
Mistra Online üzerinde yaklaşık 4 aydır yorulmadan herşeyin sizler için eğlenceli,adil ve çekişmeli olması için çalıştık. Kodladık,test ettik ve ettiğimiz testlerin üstünden geçerek herşeyden emin olmaya çalıştık ama bulduk ve sizlere sunmak istedik. stabil ve lagsız olacağından tamamen emin olabilirsiniz.


⚫️ Cap & Mastery
Mistra Online 100 cap ve 330 mastery olacaktır.
⚫️ Irk
Mistra Online'de sadece Çin karakterler aktif olacaktır.
⚫️ Anaşehir
Mistra Online'nin ana şehri Donwhang olacaktır. Neden mi?
Herkes Donwhangı sever,bu yüzden bir sürü özel NPCleri oraya ekledik Title,SoX saticisi ve özel Satıcı npcsi gibi bir sürü farklı türden itemleri farklı oyun parası değerleriyle oyun için satın alabileceğiniz NPCler!

⚫️ Aktif Kaleler
Hotan (Ana Kale) Donwhangtaki NPC taxları Mistra onlinenin ana şehri olduğu için bu kaleye bağlanmıştır. + olarak kazanan guilde 400 TL Oyun Bakiyesi verilecektir.


Jangan 'ıda unutmadık. kaleyi kazanan guildimize 200 TL verilecektir. +diğer tüm tax'lar jangan kalesine aittir.

Kale Savaşı başlangıç saati: Pazar 21:00 22:30
Kale savaşına kayıtlar ise : Pazartesi ile Cumartesiye kadar 6 günde olabilirsiniz. Pazar günü kayıtlar kapalı.

TAX Sistemi : Kaleyi alan guild master'ı 22:31'de tax edebilir. 23:59'a kadar bu dilim içerisinde TAX'ı unutur veya alamazsa SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ.
⚫️ PC & IP Limitleri
PC limit 2
IP limit 4

Internet kafeler ve çok fazla bilgisayara sahip oyuncular için yükseltilebilir. Aklınızda bulunsun.. Eğer limiti yükseltmek istiyorsanız bize kanıtınızla bize yazmanız yeterli olacaktır.


⚫️ Guild Açılış
Guild açtığnızda otomatik olarak 5 level olarak başlayacaktır! İtempoint ile guildrank olduğu için GP harcamaya gerek yok.
⚫️ Guild & Union Limitleri
Guild Limiti 24 olacaktır.
Union Limit 3 Oyunu daha çekişmeli yapacaktır.
⚫️ Başlangıç İtemleri


Oyunumuz Free Silk'tir.SP 5m
5.000.000 M Gold


⚫️ Kalıcı Bufflar
Mistra Online hayatınızı daha kolaylaştırmak için bunu da yaptı. Oyun içerisindeki tüm bufflar açtığınız zaman kalıcıdır! Ne demek abi bu şimdi?
Şu demek oluyor, Mistra'da bir buffu açtığınızda siz kendiniz iptal edene kadar aktif kalır. Oyundan çıkış yapsanız yada ışınlansanız bile açtığınız buff aktif olarak kalır siz kendi isteğinizle kapatmadığınız veya daha iyisini açmadığınız sürece!
NOT: Bir de ufak bir hatırlatma. VSRO dosyalarında herkesin bildiği garip bir bug vardır,bir buffu açmaya çalışırken bir de level atlatmaya çalıştığınız vakit oyundan DC yersiniz aman buna dikkat!
⚫️ Max Stackler⚫️ Artı Limiti

Aşağıdaki sütun'da + aralıkdaki şans % leri mevcuttur. Oyunumuzda ADV yoktur. Max +12'dir.


⚫️ Rateler

Solo Exp Rate 30x
Party Exp Rate 35x
Materiyel 4x
Kervan Rate x13⚫️ Auto - Ekipman

Mistra'da
9DG Setine kadar +5 SOS setleri npclerden alabilirsiniz. kasmanızı kolaytırmak için bu uygun görüldü.
⚫️ Kasma Alanları


Serverımızın kalabalık olucağını düşenerek buna göre plan yaptık, rahatça kasabilmeniz için bir sürü alan ekledik

Constantinople [North]: Lv.81~85 Canavarlar
Constantinople [South]: Lv.86~90 Canavarlar
Samarkand [Asia Minor]: Lv.90~95 Canavarlar
Samarkand [Central Asia]: Lv.100 Canavarlar
Alexandria [All Areas]: Lv.100 Canavarlar
⚫️ Top 300 Oyuncu

Mistra'da ilk 100 level olan 300 oyuncuya sistemimiz otomatik olarak TL ödülü verecektir.

1-10=50 TL
11-30=40 TL
31-50=30 TL
51-100=20 TL
101-200=10 TL
201-300=5 TL


biz oyundaki ödülleri bol tutup oyuncularımızı heveslendirmeyi planlıyoruz. kısmıyoruz https://www.****game.com/forum/images/smilies/icon10.gif
⚫️ Magic Pop


İçerileri;


Tüm Sos itemler
Dragon Flag 3 STR 3 İNT
20 TL
5 Farklı Title
⚫️ Skill Dengelemeleri

FORCE MASTERY:- Force Cure ve Cure Therapy serisindeki bütün skiller birbirine bağlandı. Yeniden kullanım süreleri 25 saniyeye çıkarıldı ve bir adet debuff silebiliyor.
- Heal Series serisindeki skiller birbirine bağlandı. Yeniden kullanım süreleri 3 saniyeden 6 saniyeye çıkarıldı.
- Vital Spot Spirit ve Vital Spot Muscle yeniden kullanım süreleri 2 saniyeden 5 saniyeye çıkarıldı.
- Vital Spot Body, Vital Spot Mind ve Vital Spot Brain skillerinin yeniden kullanım süreleri 20 saniyeden 12 saniyeye indirildi.
Debuffların tutma olasılıkları %80'den %45'e indirildi. Tuttuğu zaman üzerinizdeki etkisi 20 saniye sürecek. (Yeniden kullanım süresi 12 saniye.)
- Vital Spot Zero (Impotent) skill'inin tutma olasılığı %45'e indirildi ve tuttuğu zaman üzerinizdeki etkisi 15 saniye sürecek. (Yeniden kullanım süresi 20 saniye.)


COLD MASTERY:


- Buz el yakma (Imbue) ve nukelerinin damage miktarı arttırıldı ve lighting gurubundakilere yakın hale getirildi. (‘Fire>Lightning>Cold’ dengesi korundu)
- Cold Wall (Duvar)lskillerine 30 saniye yeniden kullanım süresi getirildi.
- Snow 300 İNT ile açılır.


FIRE MASTERY:- Fire Shield skilleri yeniden düzenlendi. (Zehirlenme, dondurma yakma gibi zehirlere karşı direnci güçlendirildi)
- Fire Wall Skilleri birbirine bağlandı ve tekrar kullanım süreleri 30 saniye olarak değiştirildi.


PACHEON MASTERY:


- Arrow Combo serisinde bulunan ittirme skillerine 6 saniye tekrar kullanım süresi getirildi.
Job Kıyafeti ile Survival'e ışınlanamazsınız.
Job modundayken Zerk kullanamazsınız.
Reverse'ı tekrar kullanmak için 5 dakika beklemelisiniz.
AFK kullanıcıları tespit etmek ve belirli bölgelerde bağlantılarını kesmek mümkün.
Restart & Exit kullanıma kapatıldı.
Devil maksimum + sınırı : +6
Gerçek zamanlı sayaçlar: Survival, Fortress War ve Job Clash
Zerk kullanılırken ve jobdayken fellow petlere binemezsiniz.
HWAID bypasslarını tespit edebilme
PK Kapalı
PH-BOT Kapalı
Speed bug fixlendi.
⚫️ HWID Limitleri


Capture the flag Limit 1
Battle Arena Limit 1
Jobdayken Limit 1
Survival Limit 1
LMS Limit 1


⚫️ Rekabeti Maksimize Ettik

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Mistra inşa edildi. Biz sadece oyuncuların bir süredir oynaıkları ve bundan sonra unutacağı bir proje yapmak için burada değiliz. P-server sahnesinde mümkün olan en iyi şekilde bir iz bırakmak için buradayız.. Oyunun her alanında rekabeti en üst seviyeye çıkaracak bir sistem yarattık, aynı zamanda play2win yönüne de odaklandık. Sistemimiz tarafından play2win olacak şekilde bir şeyler yaptığımızı ve en iyi oyuncu olmak için para ödeyemeyeceğinizi fark edeceksiniz.. Daha önce söylediğimiz gibi rekabete çok fazla odaklanıyoruz, bu nedenle neredeyse 7/24 savaşmanıza izin verecek bir çok özel görevle bir araya gelip bir sistem kurduk. Ayrıca size özel rütbeler verecek bir sıralama sistemi de yaptık. Sizi o sıralamada en üstte olmayı isteyecek ve buna itecek özel ödüller. Bu proje ile yaptıklarımızdan daha fazla gurur duyacağız ve sistemi okumaya başladıktan bir saniye sonra burada anlamaya ve takdir etmeye başlayacaksınız.Seal Of Sos;

90+ moblardan orta oranla düşmektedir.
Magic Pop'tan çıkma şansı mevcuttur.


Seal Of Mistra; Silahta Moon parlaması mevcuttur.

90+ moblardan ortasert oranla düşmektedir.

Acc'ler ve Shield Uniqueslere eklenmiştir. Detaylar alt tarafta.


Seal Of Moon; Silahta sun parlaması mevcuttur.

Kesinlikle oyunun gidişatına göre değerlendirilip puan sistemiyle oyuna getiricektir !!!Aşağıda göreceğiniz gibi, dengeyi birbirine çok yakın tuttuk. Mistra’da “aşırı güç” gibi bir şey göremezsiniz. Hatırlanması gereken çok önemli bir kısım, basit ve doğrudan konuya odaklanmaya çalışıyoruz, bu yüzden sadece 3 ayrı sox türü eklemeye karar verdik:
Seal of Star
: Normal değerinden +2 fazla[TAKASA AÇIK]
Seal of Mistra [Set & Accessory]: Normal değerinden +3 fazla [TAKASA AÇIK]

Seal of Moon : Normal değerinden +4 fazla [TAKASA KAPALI]
Moon Kesinlikle oyunun gidişatına göre değerlendirilip puan sistemiyle oyuna getiricektir !!!Odak noktamız sistemi olabildiğince zevkli ve para harcayarak en iyi olunamayacak şekilde hazırlamaya çalıştık. Bu sebeple 2 farklı Box ekledik oldukça kullanışlılar! Serverda çıkan tüm uniquelerden elde edebileceksiniz. Boxlardan elde edebilecekleriniz aşşağıdadır


Bit Box;
Çıkma oranı %60

2x D10 İmmortal Stone
3x D10 Astral Stone
2x Global
1x Rastgele Title Scroll
5 TL
1 TLMit Box ; Çıkma oranı %30 oluyor.


•SOS Armorlar
•SOS Shieldler
•SOS Weaponlar
•SOS Accler

Mistra Puanını elde etmenin ilk yolu kervan çekmek yada kervan çalmaktır. Mistra'da ÖZEL KERVAN yollarını kullanmayacağız,bu demek oluyor ki şehirden şehire kervan çekeceksiniz. Constantinople, Samarkand & Alexandria kervan NPClerini kaldırdık,Jangan, Donwhang & Hotan üzerinden kervan satın alabilirsiniz.Bir gün içerisinde Jobtan maximum 100 Mistra Point ve haftalık 250 elde edebileceksiniz.

Bu pointleri ise moon silah,kıyafet, alırken ihtiyacınız olucak.

Şehirden şehire kazançlar;

Biz oyundan gold eksik olmasın istiyoruz. fazla kazanç ile sizleri gözlerinizi mutlu etmek istiyoruz. daha zevkli job daha zevkli kervanlar çekilsin diye düşünüp şu şekilde uyguladık;

Kervan Malını tane 5* ALIŞ NET 300M'DİR.

Jangan - Donwhang : 1.350b

Donwhang - Hotan : 1.400b

Jangan - Hotan : 2.100b

Thief içinde şöyle;

5* Maldan net kazanç 150M


Biz Special Kervan npclerinide ayarladık fakat şuanlık paylaşım yapmayıp sizlerde kullanamıcaksınız. ilerki günlerde çekipmenin abartıldığı zamanlarda bunları ekliceğiz ozaman kazançları öğreniceksiniz.

Survival Arena 14.00 - 19.00 - 00.30 saatleri arasında 15 dakika içeride kalma imkanı sunar.
Site ve oyun içi Honor Rank tablosunda ilk 50 rank sıralaması oluşturuldu.


1-5 arası 4 adet
5-15 arası 3 adet Gold Buffu %3 olarak ayarlandı.
15-35 arası 2 adet
35-50 arası 1 adet


Dipnot:Her hafta Cuma günü Honor Rank sıfırlanır 1. ye 20 TL ve Honor King Titlesi ödülür verilir.
RANDOM


10.30
11.30
14.30
15.30
00.30
01.30

PARTY

12:00
17:00


GUİLD

23:00Kazanan takım'a 7 Mistra Coin
Kaybedenlere 2 Mistra Coin

Bu Mistra Coin'ler size ilerde Seal Of Moon Acc partlarını almada yardımcı olucak unutmayın https://www.****game.com/forum/images/smilies/wnk.gif

detaylı etkinlik takvimi eklenecektir.
Ön söz olarak şunu söyleyebiliriz. Honor Sistem herkesin hoşuna gidiyor.

Survival Arena haricinde, Job'tayken her kill'de [1] Honor Point Kazanırsınız. Gün içinde 1 adamdan en fazla 2 kere Point alırsınız.

Öldüğünüzde ise [1] Honor Point'iniz düşer.


Bu, Silkroad'da var olan en rekabetçi sistemlerden biri, bu yüzden tabii ki Mistra'yada EKLEDİK. Şimdi kaç öldürme gerekiyor? Hadi bir bakalım•[10 öldürme] için - 1 STR & INT.
- 1% Physical & Magical damage increase.
- 1% Physical & Magical defense increase.
- 1% Movement speed increase.

•[20 öldürme] için
- 2 STR & INT.
- 2% Physical & Magical damage increase.
- 2% Physical & Magical defense increase.
- 2% Movement speed increase.

•[30 öldürme] için
- 3 STR & INT.
- 3% Physical & Magical damage increase.
- 3% Physical & Magical defense increase.
- 3% Movement speed increase.

•[40 öldürme] için
- 4 STR & INT.
- 4% Physical & Magical damage increase.
- 4% Physical & Magical defense increase.
- 4% Movement speed increase.

•[50 öldürme] için
- 5 STR & INT.
- 5% Physical & Magical damage increase.
- 5% Physical & Magical defense increase.
- 5% Movement speed increase.Piyango [Hergün]Bu altın için bilet satın aldığınız klasik altın piyango etkinliği ve sonunda ödülleri TL olarak verir. Mistra Special Shop'da bulacaksınız.
•Gold Lottery

• Şimdi, biletinizi satın aldıktan sonra sistem belirli bir zamanda kazananları (Notice ile) açıklar. 10 kazanandan biri olun.

Ödüller;


1- 50 TL
2- 45 TL
3- 40 TL
4- 35 TL
5- 30 TL
6- 25 TL
7- 20 TL
8- 15 TL
9- 10 TL
10- 5 TL


Son olarak Job temple olmazsa olmazımızı oyunumuza ekledik.


Anubis/Isis(STR) : 13:45 - 20:15
Selket/Neith(STR) : 15:45 - 22:15
(Fazla iddaalar detaylar aşağıda)

+ olarak job templeyi sık ziyaret ediniz diye 3 tane daha farklı unique ekledik;

Salamander, Undine , Gnome(STR) (Drop bilgileri tüm uniquelerin aşağıda olucaktır.)


Detayları çok yakında eklenecektir.⚫️ Unique Other Drop & İtems & Fikstürü 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...