GARİBAN ONLİNE AÇILIŞ 15.02.2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cap: 100
Irk: Chinese
Mastery: 360
Fortres Warr: Jangan%Bandit
Başlangıç Şehri: Jangan
Pc Limit: 3
Exp Rate: 5x
Guild limit: 32
Union Limit: 3
Gold Rate: 5x
Alchemy Sınır: +8
Alchemy Rate: HARD
Drop Sistem: Aktif
Drop Rate:5x
Server Başlangıç:

Başlangıç Level (1)

Seal Of Star +5 Set

Ana Şehir
Ana şehir Jangan olarak ayarlanmıştır. Tüm NPC`ler teleport yanında yer alır.

Top levelde ilk 100 level olacak (5) karakter 50 Silk Scroll ve 11 adet Global chatting kazanacaktır.

Madem 2005 ruhunu canlandırıyoruz, herşey orijinal haliyle kalmalı.

Seal of Moon - Orta

Seal of Sun - Zor

Sox item ve + parlamaları iSro ile aynı şekildedir.

Uruchi: 10 silk

Captain Ivy: 10 silk

Isyutaru : 20 Silk

Lord Yarkan : 40 Silk [+1 Global chatting]

Demon Shaitan: 40 Silk [+2 Global chatting]

Medusa: 70 Silk [+2 Global chatting] günde 1 defa 22:00 özel medusa arenada.

Roc :100 Silk [+5 Global chatting] [+2 zerk scroll] Günde 1 defa 21:00 da özel roc arenada.

Kervan Mal Alış Fiyat :100m

JG-DW Arası= 150m kar
DW-HT Arası= 150m kar
HT-JG Arası= 250m kar
(Thief Kar) : 100m

Special günde 1 kere.

(Special) Takla - Jangan : 1B Kar
(Special) Takla - DW : 500m Kar
(Special) Takla- Hotan : 200m Kar
Oyunda daha fazla eğlenmemiz için ''Behemoth'' eklenmiştir.
Behemoth:
HP : 280.000
Max Slot : 2
Yürüme Hızı : 4.6 m
Güncellenmiştir.
Normal petler 1 sloda 5* alırken Behemoth 2 sloda 10* mal alabilecek şekilde ayarlanmıştır.
Npc thief 5*da 5/8 arası çıkmaktadır.

+1 %100
+2 %60
+3 %40
+4 %20
+5 %10
+6 %5
+7 %1
+8 %1

Jangan&Bandit Kalesi aktiftir.
Savaş her pazar saat 20.00'de
Kalede limit yoktur.

Slot problemi yaşamamanız için clon mapler Dw Cave'de bulunmaktadır.

5 TL = 100 Silk
10 TL = 200 Silk
25 TL = 500 Silk
50 TL = 1000 Silk + 150 Bonus : Toplam 1150 Silk
75 TL = 1500 Silk
100 TL = 2000 Silk + 300 Bonus : Toplam 2300 Silk
250 TL = 5000 Silk + 1000 Bonus : Toplam 6000 Silk

Oyunda karekterinizi güçlendirecek silk itemlerinin fiyatları fazlasıyla azaltılmıştır.

Serverimize Old Login eklenmiştir.

1. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverin düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provakasyona teşvik edecek, insanları galyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverin geleceğini etkileyecek vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır.

2. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb... serverin geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.
3. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

4. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

5. Oyun içerisinde farklı serverlerin isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veha bahsedilmesi yasaktır.

6. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

7. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

8. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur.

GARİBAN ONLİNE YÖNETİM

Şimdiden herkese keyifli oyunlar dileriz. Bize istediğiniz an facebook üzerinden ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...