F8 Filter Yeni Lite paketi

DontAsk

Aktif Üye
Yönetici
#1
Merhaba sroloji üyeleri/ziyaretçileri sizlere bu konu altından son günlerde istenilmeye başlanan yeni paketimiz hakkında bilgi vereceğim.

Gerek dll kullanmak istemeyen, gerekse sql bağlantısı vermekten çekinen oyunlar için "Lite" isimli yeni bir paket oluşturmuş bulunmaktayız.

Bu paket'de client'ınıza herhangi bir f8 dosyası yüklenmez. Sadece size verilmiş olan ip adresi üzerinden kullanıcılarınıza giriş verirsiniz. Basitçe açıklamak gerekirse serverınız f8filter güvencesi ile korunmaya devam eder, fakat f8lib.dll dosyamızı kullanmadığınız için özelliklerimizi kullanamazsınız.

S: Peki neden böyle bir paket çıkardınız?
C: Son zamanlarda bir çok oyun ve oyuncu gerek sbot'un kendi hatasından kaynaklanan durumdan, gerekse dll dosyasının virüs olarak algılanmasından şikayetçi durumdaydı. Bu paket ile pc limit veya diğer f8filter özelliklerini kullanmak istemeyen oyunlar için bir alternatif oluşturmak istedik.

NOT: Lite paketinde f8filter'da bulunan özellikleri kullanamazsınız.(Sadece ip limit kullanılabilir)

Fiyatlandırma;

Bildiğiniz üzere dolar kurunu sabit olarak 4₺ den baz almaktayız, bu doğrultuda;

Lite paketimiz 75 dolar yani 300 ₺ den hizmetinize sunulmaktadır.

Paket içeriklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dipnot: live:f8filter skype adresimizden bizi ekleyip bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden sizlerle çalışmaktan çok mutlu olacağımızı belirtmek isterim.