Erismus Soru Cevap PHBOT Eklentisi

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Phbot klasörünüzün içerisinde Plugin klasörünün varolduğunu varsayıyorum orda example.py dosyası olması lazım o dosyayı silip bunu atıp phbot açıp en alttan eklentiler kısmından reload yapıp oyuna girin otomatik soruları cevaplar

İndirme Linki için tıklayınız.

rar şifresi=sroloji.com

klasöre çıkartıp plugin klasörünü phbot klasörünün içerisine atıp phbot açıp en alttan eklentiler kısmından reload yapıp oyuna girin otomatik soruları cevaplar

Site üyelerinden=hmhuseyin isimli bir üyemizin isteği üzerine paylaşılmıştır.
varsa böyle basit sorular düzenleyip paylaşayım öbür tarz soruları Shine' adminden öğrenmem lazım phyton konusunda en bilgili kişidir.

Hocam phbot'a "İ yazınız." sorusunu nasıl ekleye bilirim ya lütfen yardımcı olurmusun ? 50 sorunun tek sıkıntılısı bu

Ü değil orayı İ düşünün hocam Skriptte soru bölümüne İ yazdım olmadı İ yazınız. yazdım olmadı bir türlü çözemedim sıkıntıdayım :)
ss.png

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Hocam dört gözle bekliyoruz Ç-D-Ü-1-F Sorularını Cevaplıyor lakin bunda takılıyor yardımlarınızı bekliyoruz.
tamamen decode koduyla alakalı olduğu gördüm kodu değiştirdim küçük i cevaplıyor test edip çözümü paylaşacam çözersem

tamamen decode koduyla alakalı olduğu gördüm kodu değiştirdim küçük i cevaplıyor test edip çözümü paylaşacam çözersem
Vallahi hocam çok makbüle geçersiniz çok dua ederim :D 10 kişiyiz bu sorun yüzünden serverden bıkan emin olun :) Ş-Ü Sorularındada aynı hocam bilginiz olsun