Auto Trade Soru Cevap hk.

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Link Çalısmıyor Bi Bakarsan Sevinirim
Tüm soru cevap dosyalarını siteden kaldırdım bir iki sayfa öncesinde başka yerde ben yaptım gibi paylaşanları gördüğüm için bir kaç oyunun ts adresine katıldım orda kendileri yapmış gibi üyelere sunuyorlardı o yüzden fakat rsilkroadı paylaştım bakalım düzelme olacak mı :confused:

Tüm soru cevap dosyalarını siteden kaldırdım bir iki sayfa öncesinde başka yerde ben yaptım gibi paylaşanları gördüğüm için bir kaç oyunun ts adresine katıldım orda kendileri yapmış gibi üyelere sunuyorlardı o yüzden fakat rsilkroadı paylaştım bakalım düzelme olacak mı :confused:
Özele Bakabilir misiniz. ?

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Harbi diyorum karaktersizliğin daniskası be bilader Emeğine sağlık her konuda hocam :) İlgilenicem o phbot satan adamla :) Yorumlarda linkini atayımda rezil olsun
Bu kadar uğraşıyoruz ama millet kendi yapıyormuş gibi paylaşıyor ama kim kimin yaptığını iyi biliyor ben ağustos ayının başlarında paylaştım bu forumda daha önceden kendim kullanıyordum paylaşmak istememiştim.Bu adam 30 ağustos ayında paylaşmış resim birde satılığa çıkarmış :( bir nevi haklı aslında orda 1 ful setli çar 750 tl satanı gördüm alıcısı bile vardı ama paylaşmak güzeldir diye ben paylaşıyordum ve böyle devam edecek hep paylaşımlar zaten. Paylaşımlarımı bulduğum vakit kendi yapmış gibi tanıtanı veya eklediğim sroloji yazısını değiştirip başka birşey koyanı paylaşmıyacağım bir daha hiçbir vsro için.
benden çalıp sayfa açmış birde :D
Connectez-vous ou inscrivez-vous pour voir le contenu (https://www.facebook.com/DmgSro-PHBOT-SORU-CEVAP-183684485774663/?ref=py_c)

al işte sırf bunlar yüzünden paylaşmaktan soğudum paylaşmıyorum artık soru cevap dosyalarını ....

bende24

PHBOT Destek Ekibi
Süper moderator
Diyecek Laf Yok Hocam Boyle Hirsizlara Yetersiz Kaldıgı İçin @bende24 Haklısın
insanları mal yerine koyup satıyorlar ona rahatsızım yoksa satış yapıp para kazandığına değil ufacık birşey basit birşey için para alıyorlar ona sıkılıyorum.

Selamun aleykum iyi geceler r sro oto cvp sıstemı varmıdır usta elınızde varsa cok sevınırım ya verebilirseniz

sisteminizde phbot tespit edildi hatası alıyorum çalıştırabilen birisi nasıl yaptıgını anlatabilirmi veya phbot dosyasını upload edip linkini atabilir mi ?

Dmgsro private serverinde oynuyorum phbotu engellemek için olan soru cevap sistemi burada da var. Bize sorulan sorularda rakam yerine harf da kullanılıyor. Mesela 1+I+2 (cevap 4) I+19 (cevap 20) 20+O (cevap 20) bunun gibi sorular geliyor. Bunu nasıl aşabilirim?
Yeni RSro sitesinde hırsız dediğiniz adamdan 50 TL'ye oto cevap aldım sıkıntısız çalışmakta beyler adamın hakkını yemişsiniz sitedeki kervankeyi direk yazıyor Atakan WL (https://m.facebook.com/profile.php?id=100013376734180)

At yalanı ... inananı :D Emek hırsızlarının reklamını yapma burda.
Ulan göt laleleri gelin kanıtıyla birlikte gösteriyim yaladığınız van damne çözemedimi şimdi ? hazır dosya alıp içindekileri değiştirmekle icraatmi oluyor ahahaha yalamaya devam aslan parçarları kudurun hint fakirleri sizi wts rsroda oto cevap siteden kervankeyi alır 50 tl.

İyi Günler . Rsilkroad Kervan Sistemini Değiştirdi Kervankeyi Kaldırdı Bu Şekilde Siteden Oto 1-999 arası Sayı veriyor 1 saat geçerli AYnı BotCheck e yazıyoruz bu sayıda bunu Yapabilirmisin eklenti olarak.

Ekli dosyalar