Atlantiss Reborn - 100 CAP ONLY CHINA - 19.04.2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Happy4Ever

Yeni Üye
Süper moderator
#1
YAKINDA !

Sunucumuzda Hotan ve Jangan kaleleri aktif olacaktır. İlk kale savaşı tarihi 28.04.2019'dur.


Oyuncularımızın daha kolay bölgelere ulaşması ve kasılırken slot problemi yaşamaması için oyunumuzda ekstra slotlar bulunuyor. Bu slotlara Downhang'ta bulunan teleporttan gidebilirsiniz. Arabian Cost bölgesinde party mobları çıkmamaktadır. Ayrıca buradaki moblar bleed debuff'ına sahiptir. Fakat bu bölgedeki moblarda %20 daha fazla drop şansınız vardır.Sunucumuzda SOS, SOA VE SOM itemlar bulunmaktadır.

Seal Of Star: Last Tier +1

Seal Of Atlantiss: Last Tier +2

Seal Of Moon: Last Tier +4

10DG Seal Of Star itemları Alexandria Salt Desert, Valley, Arabian Cost ve Job Cave'de bulunan 92-99 level aralığındaki moblardan drop olarak elde edebilirsiniz.

Job Cave ve Arabian Cost bölgelerinde SOS itemların düşme olasılığı %20 daha fazladır.

Ayrıca,

Seal Of Star Gear(Garment, Armor, Protector) itemlar Arabia Cost uniquelerinden %50 ihtimal ile düşmektedir. Düşen item %50 ihtimal Garment, %25 ihtimal Protector ve %25 ihtimal Armor olarak düzenlenmiştir.

Seal Of Star Accessory itemlar Job Cave uniquelerinden %20 ihtimal ile düşmektedir.

Seal Of Star Weapon itemlar ise Medusa'dan %80 ihtimal ile düşmektedir.


Seal Of Atlantiss itemları SOA BOX'tan elde edebilirsiniz.SOA Box hakkında bilinmesi gerekenler,

Kullandığınızda item verme olasılığı %5'tir.

SOA Box'lar oyunumuzun başından beri elde edilebilir fakat oyunumuzun 11.gününde(29.04.2019 tarihinde) yapılan bakım ile kullanıma açılacaktır.

Elde edebileceğiniz 6 çeşit yol bulunmaktadır.

-Isıs, Anubis, Selket, Neith, Karkadan , Khulood , Venefica uniquelerinden 2 adet elde edebilir.

-NPC üzerinden Arena Coin karşılığı satın alabilir.

-10 defa kervan satışı gerçekleştirerek 1 adet elde edebilirsiniz. Problem oluşturmaması için Hunter karakterler 15 dakika içerisinde en fazla 1 satış yapmış olarak hesaplanır. Partisinde 1 veya 7 traderın satış yapması bir fark yaratmaz. Ayrıca Job ile 24 saat içerisinde en fazla 1 adet SOA Box elde edebilirsiniz.
Aynı bilgisayardan 24 saat içerisinde en fazla 1 adet SOA Box elde edebilirsiniz.

-Survival Arena'da 1.si 2 adet SOA Box, 2.si ise 1 adet SOA Box kazanır.

-Madness etkinliğindeki unique'ten 2 adet SOA Box elde edilebilir.

-Medusa'dan 3 adet SOA Box drop olmaktadır.
Seal Of Moon Shield oyunumuzda sadece FGW talismanlarını toplayarak elde edebilirsiniz. FGW ve talismanlar oyunumuzun açılışından itibaren aktif olacaktır. Fakat bu 06.05.2019 tarihine kadar SOM Shield elde edilemeyecektir. Bu tarihte yapılan güncelleme ile SOM Shield oyunumuzda dahil olacaktır.

SOM Shield takasa kapalıdır.SOM silahları oyun içerisinde topladığınız Job Point, Survival Coin, Arena Coin ve CTF Coin ile elde edebilirsiniz. SOM silahlar 13.05.2019 tarihindeki güncelleme ile alınabilir duruma gelecektir.

SOM silahlar takasa kapalıdır.SOM setleri oyun içerisinde topladığınız Job Point, Survival Coin, Arena Coin ve CTF Coin ile elde edebilirsiniz. SOM setler 13.05.2019 tarihindeki güncelleme ile alınabilir duruma gelecektir.

SOM setlerin Head, Chest ve Legs parçaları takasa kapalıdır. Shoulder, Hands ve Foot parçaları ise takasa açıktır.
SOM takıları oyun içerisinde topladığınız Job Point, Survival Coin, Arena Coin ve CTF Coin ile elde edebilirsiniz. SOM takılar 13.05.2019 tarihindeki güncelleme ile alınabilir duruma gelecektir.

SOM takılar takasa kapalıdır.

Job Point, Seal Of Moon item almanız için gerekmektedir. Haftalık Job Point limiti 475'tir. Kervan çekerek, koruyarak veya çalarak bir hafta içerisinde en fazla 400 Job Point kazanabilirsiniz. Kalan 75 Job Point ise Job suit ile öldürdüğünüz karakterlerden kazanılabilir.

Trader karakterler her 5* satış yaptığında 5 Job Point elde eder.
Hunter karakterler ise korudukları her 5* kervan başarıyla satılırsa, her 5* kervan için 1 Job Point kazanırlar. Hunterlar 15 dakika içerisinde en fazla 7 Job Point kazanabilir.
Thief karakterler kaçırdıkları her 5* kervan için 4 Job Point kazanırlar.

Job suit ile öldürdüğünüz her rakibiniz için 1 Job Point kazanırsınız. 24 saat içerisinde aynı kişiden 1 defa puan alabilirsiniz.

Job Point SOM item alabilmeniz için gerekmektedir.
Survival Arena'da öldürdüğünüz her karakter için +1 puan elde edersiniz. Etkinlik süresince aynı karakterden en fazla 2 defa puan alabilirsiniz. Survival Arena etkinliği sonunda en fazla puana sahip 3 karakter ödül almaya hak kazanır.

1. olan karakter 2 adet SOA Box ve 2 adet Lucky Box kazanır.
2. olan karakter 1 adet SOA Box ve 1 adet Lucky Box kazanır.
3. olan karakter 1 adet Lucky Box kazanır.

Survival Arena'da öldürdüğünüz her 1 kişi için 1 adet Survival Coin kazanırsınız. 24 saat içerisinde aynı kişiden en fazla 1 adet Survival Coin kazanabilirsiniz. Bu coine SOM item alırken ihtiyacınız olacaktır. Haftalık limit 100 adet Survival Coin'dir.

Survival Coin takasa kapalıdır.Capture The Flag etkinliğinde öldürdüğünüz her 1 kişi için 1 adet CTF Coin kazanırsınız. 24 saat içerisinde aynı kişiden en fazla 1 adet CTF Coin kazanabilirsiniz. Bu coine SOM item alırken ihtiyacınız olacaktır.
Haftalık limit 50 adet CTF Coin'dir.
CTF Coin takasa kapalıdır.Battle Arena etkinliğinde kazanan takıma 8 adet Arena Coin, kaybeden takıma ise 2 adet Arena Coin verilir.
Battle Arena Guild etkinliğinde ise kazanan takıma 16 adet Arena Coin, kaybeden takıma ise 4 adet Arena Coin verilir. Ayrıca bu etkinlikte kazanan takım oyuncularının her biri 50 Silk kazanır.

Isyutaru, Lord Yarkan ve Demon Shaitan uniquelerinden de 8 adet elde edebilirsiniz.

Bu coin ile SOM item ve SOA Box alabilirsiniz.

Arena Coin takasa kapalıdır.
Lucky Box'ı kullandığınızda %30 ihtimal ile tabloda bulunan itemlardan 1 tanesini elde edebilirsiniz.
Sunucumuzda Honor Puanlarınızı 3 farklı yol ile elde edebilirsiniz.
-Survival Arenada kestiğiniz karakter başına 1 Honor puanı kazanabilrsiniz. 16 saat içerisinde aynı karakterden en fazla 2 puan kazanırsınız.
-Job modunda öldürdüğünüz her rakibiniz için 1 Honor puanı kazanabilirsiniz. 16 saat içerisinde aynı karakterden en fazla 1 puan kazanırsınız.
-Öldürdüğünüz uniuqeler üzerinden de Honor puanı kazanabilirsiniz.
-Honor puanları her hafta pazar günü saat 23:59'da sıfırlanmaktadır. İlk sıfırlanma tarihi 28.04.2019 saat 23:59'dur.Oyun içersinde elde ettiğiniz goldları kullanabilmeniz için ekstra bir GOLD NPC'miz bulunmaktadır. Bu NPC'den tabloda bulunan itemları alabilirsiniz.
Job Cave uniquelerden Silk, Silk item ve SOS Accessory elde edebilirsiniz. Selket STR olarak düzenlenmiştir.

Selket ve Neith uniqueleri hergün saat 00:30 ve 16:30'da Job Temple'da spawn olacaktır. Drop listesi tablodaki gibidir. Bu uniquelerden %20 ihtimal ile SOS Accessory düşme ihtimali vardır.
Isıs ve Anubis uniqueleri hergün saat 01:30 ve 19:00'da Job Temple'da spawn olacaktır. Drop listesi tablodaki gibidir. Bu uniquelerden %20 ihtimal ile SOS Accessory düşme ihtimali vardır.

Karkadan , Khulood ve Venefica uniqueleri Arabian Cost bölgesinde öldükten 6 saat sonra tekrar spawn olmaktadır. Karkadan STR olarak düzenlenmiştir. Drop listesi tablodaki gibidir. Bu uniquelerden düşen SOS Gear itemlar %50 Garment, %25 Armor ve %25 Protector olarak ayarlanmıştır.


Medusa Room'a Downhang'ta bulunan teleport ile gidebilirsiniz. Medusa hergün saat 23:00'da spawn olmaktadır. Medusa'dan %80 ihtimal ile SOS Weapon düşebilir.
Sunucumuzda default uniqueler hem STR hem de INT olarak bulunmaktadır.

Tiger Girl, Uruchi ve Isyutaru öldükten 1 saat sonra tekrar spawn olur. Lord Yarkan ve Demon Shaitan ise öldükten 1:30 saat sonra tekrar spawn olur. Default uniquelerden elde edebileceğiniz item ve puan listesi tablodaki gibidir.

Sky Of Atlantiss'te sizlere özel olarak hazırladığımız 3 adet Guardian Of Atlantiss uniqueleri bulunmaktadır. Bu uniqueler ancak toplu bir şekilde öldürebilirsiniz ve her unique'in ödülü farklıdır. Sky Of Atlantiss görevlerini Downhang'ta bulunan Quest NPC'den alabilirsiniz. Bu dungeon'da günlük limit bulunmaktadır. Bir karakter gün içerisinde sadece 1 defa buraya giriş yapabilir, aynı bilgisayar üzerinden de gün içerisinde en fazla 1 defa giriş yapılabilir. Bu limit her akşam 23:59'da sıfırlanır.Guardian Of Atlantiss(ICE)'ten ödül alabilmeniz için Quest NPC'den görevi almanız gerekmektedir. Bu unique'i öldürdüğünüzde partinizde görevi olan herkese görev itemı düşecektir.

Görevi tamamladığınızda 1 adet SOA Box kazanırsınız.Guardian Of Atlantiss(Fire)'ı öldürdüğünüzde içerisinden %3 ihtimal ile SOS Shield düşme şansı vardır. 29.04.2019 tarihinde yapılacak güncelleme, SOA Box'ların kullanıma açılması, ile birlikte SOS Shield yerine SOA Shield drop olma ihtimali olacaktır.Guardian Of Atlantiss(Sky)'ten ödül alabilmeniz için Quest NPC'den görevi almanız gerekmektedir. Bu unqiue'i öldürdüğünüzde partinizde görevi olan herkese görev itemı düşecektir.

Görevi tamamladığınızda 15M Skill Point kazanırsınız. Bu Skill Pointler ile her builde özel olarak oluşturulan Sky skilleri açabilirsiniz. Bu skiller normal skillere göre biraz daha fazla damage'e sahiptir.Sky Of Atlantiss'te bulunan görevleri tamamlayarak skill ağacınızda bulunan özel skilleri açabilirsiniz. Sky skilleri normal skillerinize göre biraz daha fazla damage'e sahiptir ve 1 tane skill açmanız için gereken SP miktarı 30M'dir.Sunucumuzda şehirlerarası kervan NPC'leri ve Special kervan NPC'leri kaldırılmış olup, bunların yerine 2 farklı rota eklenmiştir.

Bu kervan rotaları Jangan-Togui ve Hotan-Petra şeklindedir.

Wanted sistemi sadece job kıyafetleriniz üzerinde olduğunda aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden karşı job modundaki kişileri öldürdüğünüzde bu sisteme özel karakterinizi güçlendiren buff kazanırsınız. Bu bufflar sırasıyla 10-20-30-40-50 kişi öldürdüğünüzde size daha buff vermektedir. Aynı karakteri 24 saat içerisinde en fazla 2 defa öldürebilirsiniz, sonrasında sistem bunları dikkate almayacaktır. Wanted sisteminde kazandığınız bufflar karakteriniz job modundayken ölür ise bufflar karakterinizden silinir. Job kıyafetinizi çıkardığınızda elde ettiğiniz bufflar otomatik olarak karakterinizden gider. Bu buffların süresi 6 saattir. Unutmayın bütün bunlara sahip olabilmeniz için ölmemelisiniz...Atlantiss Online ile oyuncularımızın karşısına oyuncular tarafından sevilen eski ve daha önce görmediğiniz yeni etkinlikler ile çıkıyoruz.
Lucky Party Number etkinliği hergün saat 12:30 ve 17:30'da başlar. Etkinlik her seferinde 3 tur olarak yapılır ve her tur başında kazanan oyuncu 50 Silk kazanır.LMS etkinliği hergün saat 14:30 ve 19:30'da başlar. Etkinliği kazanan oyuncu 150 Silk kazanır.Lottery etkinliği her akşam 22:45'te sonuçlanır. Etkinliğe katılım yapabilmeniz için GOLD NPC'de bulunan Lottery Ticket'lardan birini almanız ve kullanmanız gerekmektedir. Lottery etkinliğinin ödül listesi tablodaki gibidir.
Madness Etkinliği her akşam saat 22:00'da başlayacaktır. Etkinliğe Downhang'ta bulunan teleport üzerinden katılabilirsiniz. Bu etkinlikte hem Madness unique'ini kesen hemde etkinlik süresince aktif olan ve en fazla kill'e sahip olan 3 oyuncu ödül kazanır. Bu etkinlikte party kurmak serbesttir.Sunucumuz açıldıktan sonra ilk 100 level'a ulaşan 100 oyuncu Silk ödülü kazanacaktır.

Titan etkinliği daha önce yapılmamış ve ilk defa Atlantiss Online'da yapılacak bir etkinliktir.

Bu etkinlik saatinde kendi spawn noktalarında olmak üzere sırasıyla,

5 adet Tiger Girl Titan
5 adet Uruchi Titan
5 adet Isyutaru Titan
3 adet Lord Yarkan Titan
2 adet Demon Shaitan Titan spawn olur.
Bu Titanların kendilerine ait puanları mevcuttur, bu uniqueleri öldürerek en çok puanı toplayan 3 kişi Silk ödülü kazanır.
PvP etkinliği sunucumuzda her akşam saat 18:00'da otomatik olarak düzenlenecektir. Etkinliğe katılım NPC'den alacağınız Ticket'ın kullanımı ile gerçekleşecektir. Bu ticket ücreti 50 Silk'tir. Etkinliği kazanan oyuncu 100 Silk kazanır.Advanced LMS etkinliği, adından da anlaşılacağı üzere normal LMS etkinliğinin daha geliştirilmiş halidir. Bu etkinlik 4 aşamadan oluşmaktadır ve en fazla 100 kişi katılabilir. Etkinliğe katılım NPC'den alacağınız Ticket'ın kullanımı ile gerçekleşecektir. Ticket ücreti bulunmamaktadır.

Bu etkinlikte party kullanımı yasaktır.İlk aşamada aynı odada bulunan 100 kişi otomatik olarak cape takar ve ölen kişiler etkinlik alanı dışarısına atılır. Ayakta 30 kişi kaldığında ise ikinci aşamaya geçilir.İkinci aşamada ise 30 adet mob bulunmaktadır. Fakat bu mobların sadece 15 tanesinde bir sonraki aşamaya geçebileceğiniz KEY bulunmaktadır. Bu odada oyuncular sadece mob öldürür. KEY sahibi oyuncular ise üçüncü aşamaya geçebilir.Üçüncü aşamada, oyuncular tekrardan otomatik olarak cape takar ve bu odadan sadece hayatta kalan 2 kişi dördüncü aşamaya geçebilir.Dördüncü aşamada, hayatta kalan 2 oyuncunun bulunduğu odada 1 adet unique belirir. Bu odada saldırı açıktır fakat amaç unique'i kesmektir. Unique'i kesen oyuncu 300 Silk ödülün sahibi olur.Squad To Squad etkinliği de sizler için geliştirdiğimiz bir başka etkinliktir. Etkinliğe NPC üzerinden alacağınız Ticket ile kayıt olabilirsiniz. Bu etkinlik 32 kişi üzerinden gerçekleşir. Ekipler sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur. Etkinlik 3 aşamadan oluşmaktadır.Sistem tarafından oluşturulan takımlar 2 grup olarak A ve B odalarına ışınlanır. Bu odalarda saldırılar açıktır ve hayatta kalan grup bir sonraki tura geçebilir.Bu aşamada gruplar C ve D odalarına ışınlanır. Burada amaç haritada spawn olan mini uniquelerden 30 tanesini belirlenen sürede öldürmektir. Bu uniqueleri süre içerisinde öldüren ekip son aşamaya geçecektir.Üçüncü aşamada ise bu gruplar aynı odalarda bulunur. Bu odada saldırılar açıktır. Burada ekipler en son ödüllü unique'e ulaşabilmek için ya karşı takımı tamamen öldürmeli yada öldürdükçe spawn olan mini uniquelerden 30 tane öldürmelidir. Ekiplerden biri şartları yerine getirdiği zaman bulundukları odada STS unique'i spawn olacaktır. Unique'ten ödüller drop olarak düşmektedir.

Sizler için geliştirdiğimiz bu etkinliğe NPC'den aldığınız Ticket ile katılabilirsiniz. Ticket ücreti 50M'dir ve etkinliğin başlayabilmesi için minimum 32 kişi gerekmektedir. Labirent etkinliği, Alex'te bulunan labirentin clone haritasında gerçekleşir.

Etkinlik işleyişi,

Etkinliğe katılan oyuncular labirent haritasına çekilir ve oyuncular burada spawn olan uniqueleri öldürmeye çalışır. Bu unqiueleri öldürmesi kolaydır ve oyuncunun öldürdüğü her unique 1 puana kazanır.

15 dakika süren bu etkinlikte en fazla puan toplayan 3 oyuncu ödül kazanır. Ödül tablodaki gibidir.

Force Cure serisine 18 saniye cooldown süresi eklendi.
Cure Teraphy serisine 18 saniye cooldown süresi eklendi. Ayrıca Force Cure serisi ile bağlandı.

Vital Spot - Body, debuff olasılığı %45 olarak düzenlendi.
Vital Spot - Mind, debuff olasılığı %45 olarak düzenlendi.
Vital Spot -Zero, debuff olasılığı %45 olarak düzenlendi.
Vital Spot - Brain, debuff olasılığı %40 olarak düzenlendi.Force- Piercing Force, maksimum levelda magical damage %21 olacak şekilde düzenlendi.
Grass Walk-Speed, maksimum levelda %105 olacak şekilde düzenlendi. 1 dakikalık cooldown süresi eklendi.Snow Storm - Multishot, damage oranı %350 olarak düzenlendi.
Icewall, cooldown süresi 15 saniye olarak düzenlendi.Flame Body - Trial, maksimum levelda %11 physical damage olacak şekilde düzenlendi.
Firewall, cooldown süresi 15 saniye olarak düzenlendi.Ocean Blade Force, knock down ihtimali %45 olarak düzenlendi.
Asura Cut Blade, know down damage %75 olarak düzenlendi.Anti Devil Bow - Strike, crtical 40 olarak düzenlendi.
Anti Devil Bow - Annihilate, critical 45 olarak düzenlendi.
6'lı kombo, diğer kombolar ile birbirilerine bağlandı ve cooldown süresi 5 saniye olarak düzenlendi.


Not: Tanıtım konumuz devam etmektedir. Ufak bazı değişiklikler ve eklemeler olabilir.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...